Wish More Otel Projesi

Wish More Otel Projesi
Yorum Yazın

XHTML: Bu etiketleri yorumlarda kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wish More Otel Projesi Proje Açıklaması

Biyolojik göletler ortamın doğal yapısının bozmadan ve bölgenin bitki örtüsünden yararlanılarak oluşturulan yapay göletlerdir. Peyzaj çalışmalarımızda ve biyolojik gölet çalışmalarımızda düzenleme yapılacak olan bölgenin dokusuna uygun ve dokusunu bozmayacak şekilde bitkilendirme malzemeleri, kayalar, fıskiyeler gibi pek çok göletin suyunu temizleyen ve görsellik açıdan bölgeyi olağan üstü bir görüntü veren malzemeler kullanmaktayız.

Diğer bir yandan çalışmalarımız öncesinde bu bölge tamamen tahrip olmuş ver görsel açıdan hiç de iyi durumda değildi. Bakımını ve onarımını üstlendiğimiz proje kapsamında bölge 1 000 metrekarelik sert zemin, 1500 metrekarelik yumuşak zemin düzenlemelerimizden sonra görsel açıdan muhteşem bir görünüm elde etmiş, çevreye uyum da muhteşem bir adaptasyon elde edilmiştir.

Proje Tipi